Skocz do zawartości
Katoshi

GODOT engine - szukam chętnych do stworzenia gry

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam na imię Adrian, mam 32 lata mieszkam w Łodzi. Jest to moje pierwsze podejście do gier(nie licząc pisania prostych gier na Commodore 64 jak byłem małym glutensem :)) ). Posiadam jako taką wiedzę o programowaniu, ukończyłem intermediate kurs C++, programowałem też w visual Basicu czy C#. Mam całkiem ciekawy pomysł/koncept, mechaniki ale szukam osób które chciały by mnie wesprzeć.

To moje pierwsze ogłoszenie tego typu więc postaram się napisać krótko :). 
Poszukuję chętnych do współpracy przy projekcie hobbystycznym/non-profit(przynajmniej na razie, w przypadku jakichkolwiek zysków sprawa się oczywiście zmieni). Aktualnie w teamie jest jeszcze grafik.

CELE:

- stworzenie ciekawej gry na PC oraz platformy mobile

- prosty styl graficzny, prawdopodobnie PixelArt(grafik jest utalentowany, nie musi to być Pixel Art koniecznie)

- dobra zabawa w wolnym czasie, nie oferuje zapłaty bo sam nic z tego nie mam, pracuje na etacie, grę tworze w wolnych chwilach, głównie weekendowo, popołudniami

NARZĘDZIA:

Grę tworzę w GODOT Engine, aktualnie jestem na etapie koncepcyjnym, mam już jakiś prototyp, trzeba to jakoś poukładać, szukam pomocy bo pomysłów sporo a tylko jedna osoba koduje :)

WYMAGANIA:

- chęć poświęcenia wolnego czasu na pracę nad projektem

- podstawowa znajomość Godot engine(mogę sporo wyjaśnić, nauczyć podstaw, poratować materiałami)

- jako taka znajomość programowania obiektowego w C#, Python(GODOT używa wbudowanego GDScript który jest praktycznie kalką Pythona, ale do skryptów można tez pisać w C# lub C++)

- mile widziane doświadczenie w projektowaniu gier w innych enginach takich jak Unity, Unreal czy np. Game Maker

- mile widziane osoby z Łodzi i okolic

- pozytywne nastawienie i wiara we własne możliwości :)

Tak jak napisałem traktuje to mocno hobbystycznie ale jeśli uda się zrobić fajny produkt i jeszcze go sprzedać to wtedy wiadomo dogadamy się. Na ten moment nie nastawiam się na zysk a dobrą zabawę, naukę i realizację pasji którą odkładałem bardzo długo w czasie. Piszcie pod tym postem lub na maila slowik86@gmail.com. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta