Skocz do zawartości
Fen

Dyskusja wydzielona z ogłoszenia: "Przygarniemy jakiegoś grafika/programiste/LevelDesignera"

Rekomendowane odpowiedzi

Dodajcie sobie odpowiednie meta tagi żeby Google nie indeksował strony przed jej opublikowaniem, Bo potem w wyszukiwarce widać że Jasiu coś zapomniał dodać:D

30iwfg9.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

8 osób... co ty, team Skullstona liczebnością chcesz przebić? Masz tam jakąś zbieraninę randomowych ludków nad którą zapewne nie panujesz, lada chwila każdy pójdzie w swoją stronę.

Po co ci grafik? nie masz? mówiłeś, że już kogoś masz. Nie wyrabia? A gdzieś ci się spieszy? Programistę też podobno masz, po co ci kolejny? Obecny nie ogarnia, czy 'ma za dużo prac'?

Weź ty lepiej spróbuj najpierw napisać coś samemu i nie zawracaj ludziom głowy. Zamiast kolejnych ludzi szukać to ty sobie kilka mądrych książek przeczytaj, poucz się programowania, podstawę projektu zrób sam. To, co ty chcesz zrobić to robota na jedną, góra dwie osoby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, FrozenShade napisał:

8 osób... co ty, team Skullstona liczebnością chcesz przebić? Masz tam jakąś zbieraninę randomowych ludków nad którą zapewne nie panujesz, lada chwila każdy pójdzie w swoją stronę.

Po co ci grafik? nie masz? mówiłeś, że już kogoś masz. Nie wyrabia? A gdzieś ci się spieszy? Programistę też podobno masz, po co ci kolejny? Obecny nie ogarnia, czy 'ma za dużo prac'?

Weź ty lepiej spróbuj najpierw napisać coś samemu i nie zawracaj ludziom głowy. Zamiast kolejnych ludzi szukać to ty sobie kilka mądrych książek przeczytaj, poucz się programowania, podstawę projektu zrób sam. To, co ty chcesz zrobić to robota na jedną, góra dwie osoby.

Wystawiłem temat, bo zawsze się ktoś przyda. Jak ktoś będzie chciał to go dopytam i w zależności od wszystkiego wezmę. Nie śpieszy mi się, napisałem gdzieś 'e ziomy! potrzebuje szybko tej pomocy!:!:!!LR ' Możemy nawet przygarnąć kogoś do nauki. 

Umiem dużo, podstawy projektu już mamy, napisałem gdzieś że nie mamy nic ? ;___;????

//edit 

nad każdym panuje, i nie jeden u nas jest o wiele lepszy na bank od ciebie.

Edytowane przez JasiuYtPolska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
42 minuty temu, JasiuYtPolska napisał:

nad każdym panuje, i nie jeden u nas jest o wiele lepszy na bank od ciebie.

Ciebie i twoich kolegów z teamu na świecie nie było jak ja zaczynałem swoją przygodę z programowaniem :) A jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to poszukaj sobie na tym forum gry Skullstone (nie chce mi się jej specjalnie dla ciebie linkować tu)

I nie, nie zawsze się ktoś więcej przyda bo im więcej osób tym trudniej nad wszystkim zapanować, zamiast organizować pracę poszczególnych osób zaczynasz coraz więcej czasu spędzać nad organizowaniem współpracy między poszczególnymi osobami. Ale ty oczywiście o tym nie wiesz i wiesz lepiej ode mnie.

Skoro ci się nie spieszy to po co ci kolejny grafik? Chcesz się na MPC pochwalić największym zespołem w historii tego śmiesznego forum? Nawet tam ludzie realizowali rzeczy dużo bardziej złożone niż twoja gierka robiąc to samemu albo w 2-osobowym zespole.

Chcesz być pro? No to czytaj uważnie: Nad Skullstone przez pierwsze kilka miesięcy pracowały tylko dwie osoby - ja i grafik 3D. Wiesz dlaczego na początku nie szukałem nikogo więcej? Z jednego prostego powodu - miałem mało do pokazania, bo to była taka sobie poprzednia gierka i jakieś podstawy podstaw obecnej gry. Wybrałem jednego bardzo dobrego grafika i działaliśmy, gdy zaczynaliśmy mieć ładne wyniki i rozpoczęliśmy rekrutację zaczęły zgłaszać się osoby, które wcześniej np nawet nie spojrzały by na taki projekt (pierwszy grafik był ciekawskim entuzjastą a ja zwyczajnie miałem szczęście, że kogoś tak fajnego znalazłem). Efekt jest taki, że obecnie mam DUŻO lepszy zespół niż bym miał, gdybym zrobił pełną rekrutację na samym początku. Rozumiesz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 28.03.2017 o 08:08, JasiuYtPolska napisał:

nad każdym panuje,

Nie chcę być złośliwy, ale czytałem na MPC, że ci 3 osoby quitnęły z teamu.

Zrozum - na tym etapie nie masz im nic do zaoferowania, ty musisz być częścią, która spaja zespół a projekt musi być magnesem, który przyciąga ludzi. Na razie ani nie spajasz ani nie przyciągasz. Skoncentruj się na dobraniu sobie jednego grafika, tandem programista+grafik może na prawdę dużo. Nawet strona www na tym etapie nie jest ci potrzebna, nie mówiąc już o dźwiękach.

Dlaczego wy, dzieciaki nigdy starszych nie słuchacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po przeczytaniu tego wątku i wątku na MPC normalnie złapałem się za głowę. Mamy u nas w firmie 2 programistów robotyków z doświadczeniem przekraczającym 20 lat. Jeden z nich to chyba ma grubo ponad 30 lat [doświadczenia] i jest dr. inż inżynierii materiałowej. Wiem że to nie ma związku ale piszę to bo ci ludzie mają więcej skromności i pokory od ciebie. Swoją charyzmą i ogromem wiedzy przyciągają ludzi jak magnes. Ty robisz mam wrażenie na odwrót.

Edytowane przez przemoo83

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Jimmyblack napisał:

Hmm... tak gadacie o poważnych 30-latkach, a ja ostatnio spałem we własnych wymiocinach po imprezie firmowej... Głupio się robi

Po naszych imprezach firmowych we własnych rzygach śpi co najmniej kilkanaście osób:D. A Mirek (57 l.) obowiązkowo. To że ktoś nie umie pić to nie jest kwestia wieku. Miewaliśmy stażystów w wieku 18 lat którzy trzymali fason i zachowywali do końca pełną kulturę, No i mamy takich Mirków którzy mają już siwy łeb i naście wnuków a robią gnój. Ale wiek nie był tu głównym wątkiem. Kwestię wieku to zawsze podnosi Frozen. On chyba się lubuje w tym żeby uświadamiać wszystkim dookoła że jest stary:P (bez obrazy Frozen wszyscy wiemy że jesteś stary i nikt Ci tego nie zabierzexD), W temacie wydaje mi się bardziej chodziło o arogancję tego młodego zdaje się 15-letniego człowieka i dlatego dostał po uszach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To może ja już jako pierwsze zdanie wszędzie będę pisał: jestem starszy od ciebie i brzydzę się webówką. :)

Nie pamiętam kiedy ostatnio piłem w celu upicia się, tak bez kontroli. Jestem więc żywym dowodem na prawdziwość słów 'alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach', bo piwa w celach smakowych to ja tak dość dużo spożywam. To, że ktoś ma siwy łeb a na imprezie firmowej jest pierwszym do sponiewierania się to może być takie 'spuszczanie napięcia'. Praca, dzieci, wnuki - to potrafi dopiec. Więc kiedy jest okazja do zabawy to idzie taki na całego, dzieci go nie widzą, żona nie liczy wypitych kieliszków, nikt nie brzęczy za uszami 'ej, nie pij już więcej, wystarczy ci'.

Jak mi taki, za przeproszeniem amator pisze, że on ma w teamie ludzi, którzy 'na bank są lepsi ode mnie' to nic tylko terapia szokowa. Trzeba dojebac wiekiem i poprawić Skullstonem. Tylko co poradzić, jak taki przeczyta tylko pierwsze zdanie....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koleś szuka ludzi do "zespołu", a tu nagle o piciu i skutkach ubocznych. :D

Jak tak dalej pójdzie, to Frozen na grobie będzie miał "Zmarł w wieku xx lat i brzydził się webówką."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, FrozenShade napisał:

To może ja już jako pierwsze zdanie wszędzie będę pisał: jestem starszy od ciebie i brzydzę się webówką. :)

To by zaoszczędziło wielu osobom zachodu i może ukróciło pewne niepotrzebne wymiany zdań:P

To, że ktoś ma siwy łeb a na imprezie firmowej jest pierwszym do sponiewierania się to może być takie 'spuszczanie napięcia'.

To też rozumiem. Ten Mirek którego przytoczyłem (mimo że to postać autentyczna - nasz Pan Złota Rączka) jest takim stereotypowym Mirkiem jakiego każdy z nas pewnie spotkał w życiu. Rozumiem też, że wszystko jest dla ludzi i że każdy ma wentyl przez który raz na jakiś czas musi spuścić nadmiar pary. Mimo wszystko jednak pewne zasady kultury i etyki zawsze obowiązują a nie każdy to rozumie. O ile picie na umór i rzyganie do własnej miski z zupą potrafię wybaczyć to wsadzanie łapy pod kieckę koleżanki z pracy albo próbę (nieudolną ale zawsze) pobicia kolegi już nie bardzo.

Jak mi taki, za przeproszeniem amator pisze, że on ma w teamie ludzi, którzy 'na bank są lepsi ode mnie' to nic tylko terapia szokowa.

Z tym się zgadzam. Zasłużył sobie w 100% takim zachowaniem. O ile z merytoryką Twoich postów nawet nie próbuję dyskutować, o tyle widać w Twoich postach pewne maniery, które aż się proszą żeby je wytknąć:P

22 minuty temu, Zaku napisał:

Koleś szuka ludzi do "zespołu", a tu nagle o piciu i skutkach ubocznych. :D

Zaku ale Jimmyblack i JasiuYtPolska to nie są te same osoby ok?:D

Edytowane przez przemoo83

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, przemoo83 napisał:

Zaku ale Jimmyblack i JasiuYtPolska to nie są te same osoby ok?:D

No przecież wiem, mówiłem tak ogólnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta