Skocz do zawartości
Blunix

[Android][FREE] Candy Rain

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałbym przedstawić wam moją grę.

Candy Rain to prosta gra zręcznościowa polegająca na łapaniu spadających słodyczy i dopasowaniu ich do odpowiednich kolorów. Z początku wydaje się proste ale z biegiem czasu słodycze spadają coraz szybciej i częściej.

W grze jest wiele rodzajów słodyczy dostępnych do odblokowania za zbieranie monet.

Mam nadzieję, że gra się spodoba. Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Pobierz tutaj

s1.png

s2.png

Edytowane przez Blunix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj!

Gra jest dosyć sympatyczna no i podoba mi się dość nowatorski pomysł. 

Plusy: 

-Mechanika i pomysł 

-czytelne i proste menu

-tempo gry

-sklep choć dosyć małe

-różne kolorystyczne cukierki

Brakuje mi wyboru poziomu trudności: to znaczy powinieneś pomyśleć, że jeśli użytkownik wybierze łatwy to ma tylko dwa kolory, a jeśli trudny to ma 8. 

Nie wiem z czego to wynika, ale traciłem życie gdy dotknąłem cukierek, a wykryło, że nie chwytam (maksymalnie miałem około 40 punktów). Może wynika to z dosyć starej komórki XperiaL i walki z pamięcią :) Niech ktoś inny sprawdzi na innych komórkach.

Dodaj jakąś cukierkowatą muzyczkę. Białe tło jest ok, ale gdybyś dał teksturę do tła to miałbyś pole do popisu jeśli chodzi o mikrotransakcje. Tak czy owak gra wygląda estetycznie. 

Reklama na dole ekranu jest dobrze umiejscowiona, ale gdy jest koniec gry i mam do wyboru: oglądaj reklamę i w nagrodę otrzymaj pieniążki i wybieram back to menu to włącza mi się reklama. To może być trochę irytujące dla graczy.

Podsumowując: dobra gra dla zabicia czasu w autobusie lub na wykładach. Pamiętaj tylko, że grę należy rozwijać by się za szybko nie znudziła. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Człowiek ciągle szuka pomysłów na grę, a taka prosta gierka okazuje się bardzo sympatycznym zabijaczem czasu. U mnie działa dobrze. Mylił mi się tylko różowy z fioletowym jak już słodycze spadały trochę szybciej. No i ten biały kolor tła. W nocy może być to trochę problematyczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ikona o wiele ładniejsza. Nawet ładniejsza niż cała gra. Z muzyką od razu lepiej się gra i tryb nocny też na plus. Dałem Ci 5 gwiazdek, przydadzą się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak z czystej ciekawości. W czym to napisałeś/zrobiłeś? Java i jakaś biblioteka czy jakiś silnik?

Edytowane przez Danieo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Danieo napisał:

Tak z czystej ciekawości. W czym to napisałeś/zrobiłeś? Java i jakaś biblioteka czy jakiś silnik?

W Unity 3d.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Danieo napisał:

Gdybyś uruchomił grę, to byś wiedział.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta