Skocz do zawartości

Gitu

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Gitu w Rankingu w dniu 16 Kwiecień 2016

Gitu posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

3 Neutralna

O Gitu

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

421 wyświetleń profilu
 1. Ukończony projekt, chodzi mi o taki, który wystartował i był dostępny dla graczy w normalnej rozwiniętej wersji... Edit: Dodatkowo jak Veres, powiedział, nie znasz możliwości naszej reklamy tej gry. A od tego wszystko zależy.
 2. A teraz takie pytanie. Czy jakiś podobny projekt przeszedł przez fazę produkcji i zaczął reklamę? Bo ja osobiście nie znam takiej.
 3. Projekt nie umarł, aczkolwiek ostatnia praca, którą dostałem ogranicza mój czas do minimum, a także projekt, który w tym momencie realizuje, powoduje, że nie mam teraz kompletnie wolnego czasu, a gdy go mam, po prostu nie chcę spędzać czasu na programowaniu. Wydaję mi się, że od 15 czerwca wrócę do pracy nad grą, ale tym razem bez jakiejkolwiek oficjalnej zapowiedzi przed startem. Co do ludzi, którzy mówią, że PHP się do tego nie nadaje. Powiem tak, sam zauważyłem, że niektóre rozwiązania potrzebują dłuższego przemyślenia, aczkolwiek jeśli ktoś ciągle robi projekty i programuje hobbistycznie, to nawet takie coś rozwija go. Ta gra nie jest jakaś mega-super. Powstała po to, abym się rozwijał, a nie opierdalał i szukał pomocy. Jestem dumny mimo wszystko, że stworzyłem coś tak dobrze działającego w PHP. Robiłem testy wytrzymałościowe tej "gry". Wyszło, że silnik na sekundę może wytrzymać około 300 graczy online - na obecnym serwerze (bardzo słabym). Dodam, że aplikacje, które posiadam na tym serwerze wytrzymują ruch rzędu 1000-2000 online (1 aplikacja, z czego są takiego 4). A więc mówiąc na końcu. Najbardziej denerwują mnie ludzie, którzy dużo mówią ,a mało robią. Gdybym od początku kierował się tyn, co mówią mi góru programowania, nigdy nie osiągnąłbym tego co teraz. Zapraszam na stary Fantasy-World, który napewno się kiedyś odbędzie.
 4. System Sterowania - posiadamy w pełni działający system poruszania się strzałkami, myszką oraz klawiszami WSAD (tylko, gdy gracz posiada wyłączony czat). Wszystkie te systemy działają integralnie względem siebie. Chodza również bardzo płynnie. Interakcja z innymi graczami - w grze zaimplementowaliśmy kilka możliwości komunikowania się z innymi graczami. Najważniejszą z nich jest to, że widzimy ich dynamiczne na mapie, wraz z animacją ich ruchu. Możemy także handlować, rozmawiać na czacie lub prywatnie, a także zaprosić ich do walki. System walki PvP, PvM - posiadamy rozbudowany system walk między graczem, a potworem oraz gracz vs gracz. Każdy potwór ma inne zdolności bojowe, a więc może używać czarów, jest szybszy niż inne, czy też może Cię zatruć! Ale.... Gracz również posiada mnóstwo opcji, dzięki którym na odpowiednim poziomie i z odpowiednimi statystykami może wygrać z każdym przeciwnikiem! Opcje gracza - każdy gracz wyposażony jest w menu na dole ekranu gry. Może tam wyświetlić w każdym momencie opcje klanowe, rozpoczęte misje, czy też swój ekwipunek i statystyki. Zakładki te są ciągle rozwijane, aby były jak najbardziej intuicyjne i odpowiednio ułożone. Rozbudowa systemów - ciągle rozbudowujemy systemy, które znajdują się w grze. Posiadamy już rozmowy, handel oraz system aukcji z danym NPC. Rozbudujemy także system questów, który nie będzie polegał tylko na otworzeniu skrzynki, ale także na czymś bardziej złożonym, co napewno zaciekawi najbardziej wymagających graczy. Interfejs gracza - Dzięki rozbudowanemu systemowi interfejsu, gracz może dostosować interfejs gry i wszystkie okna do swoich potrzeb. Wszystkie zakładki interfejsu są w pełni ruchome i zapisują się po wyjściu z gry. System klanów - Gracz ma możliwość dołączenia do klanu, przez co staje się potężniejszy. Jako rodzina klanowa może walczyć oraz zdobywać cenne doświadczenie i jeszcze większą radość z rozrywki. Duża ilość rozrywki - Dużo wspaniałych lokacji oraz ciekawych questów. Rozwinięty system umiejętności oraz osiągnięć i wiele wiele więcej. Adres: http://fantasy-world.pl/ Start: 01.06.2016 - 16:00
 5. Tamakoci.pl

  Całkiem ładnie to wygląda. I taki pomysł - forum mogłoby być zintegrowane z kontami w grze.
×